Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Kalıcı Makyaj - Long Time Liner

Ale’s Güzellik Merkezi, Long Time Liner, Ankara Kalıcı Makyaj

Bir kadın, her an ve her ortamda güzel ve bakımlı olmak ister. Bir kadının, bakımlı ve güzel görünmesinde en önemli kriterlerden birisi de doğru ve güzel bir makyajdır. Özellikle büyük şehirlerde, çalışan kadınlar günün yoğunluğu ve koşuşturmacası içerisinde kendilerine fazla vakit ayırma şansı bulamıyorlar. Sabah işe yetişme telaşı ile evden çıkmadan alelacele yapılan bir makyajın ardından  gün içerisinde 5 dakikalık makyaj tazeleme araları ile çalışan kadınlar kendilerini bakımlı ve güzel hale getirebilmek için çabalıyorlar.

Düğün törenleri ve özel davetler gibi zamanlarda profesyonel eller tarafından yapılan makyaj, bir kadını adeta yeniden yaratabiliyor. Ancak bu özel zamanlar için uzun bir süre zarfında harikalar yaratılarak gerçekleştirilen makyajın kalıcılığı ise yalnızca birkaç saat sürmekte.

İşte günümüzde zamanın kıymetlenmesi ve gün içerisinde koşturmaca ile geçen zamanlarda, kadınların sorunlarının başında makyaja yeterli zaman ayıramamak geliyor. Kadınların bir çoğu, bir önceki gün profesyonel bir uzman tarafından hazırlanarak katıldığı bir davette, tüm dikkatleri üzerine çekerken, bir sonraki akşam bir iş yemeğinde kendi yaptığı makyaj ile aynı etkiyi yaratamamanın sıkıntısını yaşamakta.

Teknolojinin hızla ilerlediği ve çok kısa öncesinde hayal dahi edilemeyen teknolojik gelişmelerin son derece sıradan bir hal aldığı günümüzde, elbette kadınların isteklerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek çalışmalar da hızla ilerlemekte.

LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up Elite Linergist Leyla Erdoğan ile Kalıcı Makyaj Ale's Güzellik Salonunda

 Son yıllarda uzmanlar tarafından yapılan çalışmaların son noktası ise LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up oldu. Yani kendi dilimizde özetlemek gerekirse, her kadının en azından bir kez duyduğu ve çevresine acaba bende denesem mi diye sorduğu “Kalıcı Makyaj”.

LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up, bundan yaklaşık 25 yıl kadar önce Alman bilim adamları tarafından geliştirilen, bilinen en gelişmiş kozmetik mikro pigmentasyon tekniği olarak göze çarpmaktadır. İstenmeyen küçük kusurları gözden kaybederek, natürel görünümünüze katkı sağlamaktadır. Her kadının "Doğal ve kalıcı olsun" hayali artık birkaç saat saat içinde gerçekleşebilir. Mükemmel bir kaş, harika bir dudak ve çekişi bir göz çizgisine sahip olmak LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up yöntemi mümkün.

Tamamen doğal mineral boyalar kullanılarak yapılan ve derinin üzerindeki tabakaya uygulanarak güzelliğinizin kalıcı olarak devam etmesini sağlayan Kalıcı Makyaj, günümüz kadınlarının kurtarıcısı oldu.

Ale’s Güzellik Salonumuzda tecrübeli ve deneyimli lisanslı uygulayıcımız Long-Time-Liner Elite Linergist Leyla ERDOĞAN tarafından yapılacak olan Conture® Make-upKalıcı Makyaj uygulaması sonrasında elde edilen sonuçlara adeta inanamayacaksınız. Elbette bu güzelliğinizin kalıcı olduğunu, bir sonraki güne de ayna karşısında saatler geçirmeden bir önceki gün kaldığınız yerden başladığınız da bugüne kadar beklediğinize pişman olabilirsiniz.

"Müşterilerimiz her zaman en iyisine layıktır" anlayışı ile hareket eden Ale's Güzellik Merkezimiz de LONG-TIME-LINER®'ın uzun yıllardır devam ettirdiği başarılı çizgi ile Conture® Make-up güzelliği vurgulamaktadır..

Conture Make-up uygulaması nasıl yapılıyor?

Conture Make-up, kaleme benzeyen ultra-ince uca sahip bir aletle, cildin en üst tabakasına olan epidermise yumuşak çizgiler çizilerek uygulanıyor. Uygulama 1-2 saatte yapılmakta olup, ilk işlem biraz daha uzun sürebilir. Bunun nedeni ise ön çizim yapılmasıdır. Ön çizim işlemi sırasında karar verilen renk ve tip ile esas çizim işlemi başlıyor. Esas çizim önceden kararlaştırıldığı için nihayetinde bir sürprize yer kalmıyor.

Kendimi güvende hissedebilir miyim?

Bitki özü ve minerallerden elde edilmesi ve %100 siterilize edilmiş boyalarla uygulanması sebebi ile Conture Make-up ile güvendesiniz. Kullanılan boyalar hem antibakteriyel hem de alerji testinden %100 olarak geçirilmiştir. Uygulamaların tek kullanımlık iğneler ile yapılması da önemlidir.

LONG-TIME-LINER ile kalıcı doğal makyaj yöntemi kaş, göz kapağı kenarları ve dudaklara uygulanabilmektedir. Bu teknik ile doğal hatlarınız daha da belirginleşmektedir. Diğer taraftan doğuştan veya sonradan yaşanan kaş ve dudak hatlarında meydana gelen bozulmaları düzeltmekte yardımcı olur. Ölçümler yüz hatlarınızdaki orantı dikkate alınarak öyapılır ve sahip olduğunuz hatlara en uygun düzeltmeler önerilir.

Kaşlar İçin İnce Kıl Çizimi Tekniği

İşlem tek çizgi halinde yapılmamaktadır. Gerekli bölgeye her tüy yeniden çizilir. Bu şekilde ince ve seyrek tüyler gürleştirilirken daha güçlü kaş görüntüsü kazanılır. Yapılan işlemler ile kaşınıza kavis verilebilir ve gözleriniz daha iri gösterilebilir. Kaşın renginin açık olması veya az tüye sahip olması nedeni ile boşluklar bulunması durumunda doldurulması maksadıyla tavsiye ediyoruz.

İstenirse dudaklar kalınlaştırılıp inceltilebilir. Konturlama ve gölgeleme işlemleri yapılabilir. Göz kapağı ise alt ve üst göz kapakları kirpik hattı boyunca ince bir çizgi veya eyeliner uygulaması ile pigmentlenebilir.

Uygulamadan Sonraki 10 Gün İçin Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  • Kaş, göz ve dudak bölgesine kalıcı makyaj yapılmasından sonra her sabah ve her akşam LONG-TIME-LINER® özel temizleme sütü ile temizleyiniz,
  • LONG-TIME-LINER® E vitaminli kremini sürünüz.
  • Uygulama anından itibaren 24 saat su değdirmeyiniz.
  • Uygulamanın yapıldığı bölgeyi ovalamayınız.
  • Conture® Make-up işlemini müteakip ilk hafta boyunca saunaya girmeyiniz.
  • Solaryuma girdiğinizde Conture® Make-up uygulanmış bölgenin üstünü örtünüz.

 

Yılların verdiği deneyim ve eğitimli uzmanmız Long-Time-Liner Elite Linergist Leyla ERDOĞAN ellerinde, istekleriniz doğrultusunda Kalıcı Makyaj yaptırmak istediğinizde Ale’s Güzellik Salonu olarak Tunalı Hilmi Caddesi’nde hizmetinizdeyiz.

LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up ile tamamen doğal mineral boyalar ve son teknoloji cihazımız ve uzmanımız Elite Linergist Leyla ERDOĞAN tarafından uygulanan Kıl Tekniği Kalıcı Kaş, Kalıcı Eyeliner ve Kalıcı Dudak makyajımızın hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Özellikle çalışan kadınlar, bugüne kadar neden Kalıcı Makyaj’ı ve Ale’s Güzellik Salonunu tercih etmediklerine pişman olacaklar.

LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up doğal mineral boyalar ile derinin en üst tabakasına uygulanan Kalıcı Makyaj, cildinizde 1 ila 3 yıl arasında bozulmadan kalacaktır.

Kalıcı Makyaj konusunda, en mükemmeli, en güvenlisini sizlere sunabilmek adına sizleri Tunalı Hilmi Caddesi’nde bulunan Ale’s Güzellik Salonumuza davet ediyoruz.

Kalıcı Makyaj ve diğer konularda aklınıza takılan tüm sorularınız için salonumuzda misafirimiz olabilir, kalıcı makyaj fiyatlarımız ve diğer hizmetlerimiz hakkında telefon ile de bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Güzellik Salonu denilince öncü isimler arasında yer alan Ale's Güzellik Salonu Ankara Güzellik Merkezleri arasında eşsiz bir yere sahiptir.

Salonumuzda sizlere Kalıcı Makyaj’ın yanı sıra, micro pigmentasyon, kıl tekniği çizimi, eyeliner, dudak kontür, permanent makeup, doğal makyaj, pigmentasyon yöntemi, kıl tekniği gibi konularda yardımcı olabilir ve sizi adeta baştan yaratabiliriz.

Ale’s Güzellik Salonunda kendinizi yeniden keşfedeceksiniz!

Bir kadının salonumuzdan mutlu olarak ayrılması, en büyük kazancımızdır.

Ale’s Güzellik Salonu/Tunalı

Kalıcı Makyaj hakkında daha fazla bilgi almak için diğer sitemizi de ziyaret edebilirsiniz.

Leyla ERDOĞAN
www.leylaerdogan.com

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım