Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Conture Makeup Nedir?

Conture® Makeup

LONG-TIME-LINER® Conture® Makeup en farklı kontürler bakımından güzel bir doğal görünüm için özel bileşenlere sahiptir.  Hedef sadece doğal güzelliği artırmak veya vurgulamak değil aynı zamanda cildin doğal pigmentlerindeki problemli bölgeleri gizlemektir.

Conture® Makeup 1987'den beri binlerce memnun müşteriye uygulanmıştır. Her sabah makyaj yapmak artık geçmişte kaldı. Conture® Makeup yöntemi sabah, öğlen veya gece hassasiyet ve mükemmelliği garanti eder.

conture makeup, Makyaj Kontür

Kaş Kontür

Kaş KontürKaşlar düzensiz veya tekrarlanan cımbızla veya herhangi bir yöntemle aldırmanın bir sonucu olarak seyrekleşmiş olabilir ve Conture® Makeup mükemmel bir çözümdür. Kaş Kontür yüzdeki denge ile birlikte yüz özelliklerini tanımlar. Kaştaki kemer ruh halinizi ifade ederken mükemmel bir kemer ile daha genç görünmenizi sağlayabilirsiniz. Öncelikle uygun renkli bir makyaj kalemi ile kaşlarınızın anahatları belirlenir. Kemer ve anahat onaylandıktan sonra Linergist® tarafından nazikçe çizime karşılık gelen ince kıl görünümünü oluşturulur. Her sabah mükemmel kaşlarla uyanacaksınız!

 

Göz Kontür

Göz KontürConture® Makeup antreman, yüzme ve günlük her aktiviteden sonra bile etkilenmemiş eyeliner sunar! Eğer lens kullanıyorsanız görme yeteneğinizde zayıflama varsa veya basit olarak sadece vakit kazanmak istiyorsanız bile Conture® Makeup ideal bir çözümdür. Kirpikleriniz en güzel ifadelere sahip gözler için daha kalın ve dolgun olacak.

 

 

Dudak Kontür

dudak kontürKusursuz dudak kontürları elde etmek ve rujun zararlarını durdurmak için Contour® Makeup büyük fırsat. Linergist® renk paletinden dikkatli bir şekilde doğal dudak tonlarından güncel moda renklerine kadar doğal cilt tonunuza uyumlu ve isteklerinizi karşılayabilecek bir renk seçer. Ardından, pigmentasyon ile dudaklarınızın ana hatları belirlenir. Ve daha sonra "Tam Dudak Gölgelendirme (Full-Lip-Shading)" tekniği ile sizlere mükemmel dudak verebilmek için dudaklarınızın üçte ikisi üzerinde renk karışımı yapılır! Tamamlandığında, mükemmel bir şekilde uygulanmış sabit dudak rengi ve canlı dudak kontür sahip olacaksınız. Hatta yemek, egzersiz ya da öpüşme sonra yeniden ruj uygulamak zorunda kalmayacaksınız!

 

 

Ciltteki birçok kaş, göz ve dudak kusurları Contour® Makeup ile mükemmel olabilir.

 

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım