Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Yüksek Yoğunlukta Yoğunlaştırılmış Ultrason

Hifugold – Yüksek Yoğunlukta Yoğunlaştırılmış Ultrason

Tek seansta 7 yaş gençleşebilmek mümkün mü?

Eğer cilt yapınız ile ilgili bir problem yaşıyorsanız her yaşta Hifugold sizlerle. 30 yaştan itibaren azalan hücre yenilenmesi artık problem olmayacak.

Hifugold – Yüksek Yoğunlukta Yoğunlaştırılmış Ultrason

Fokuslu Ultrason Tedavisi Nedir?

Bu yöntem ile lazer tedavilerinin bile ulaşamadığı cildin en derin tabakasına odaklanmış ses dalgaları iletilir. Bu ses dalgalarının oluşturduğu enerji ile o bölgede bir ısı hasarı oluşur. Bu hasarı da o bölgede kolejen yapımını indükler. Ve bu şekilde ciltte toparlanma, sarkmalarda düzelme ve daha daha sıkı bir cilt elde edilir. Bu yöntem ile cilt altında yaklaşık 15.000 hücre hasarı oluşurturulurken bu da 15.000 yenilenen hücre demektir.

Deri üzerinde herhangi bir hasar oluşturmazken derinin alt tabakasında oluşturduğu ısı hasarı ile yağ dokusunda incelme ve yeniden yapılanan kolejen tabakası ile deride gerginleşme sağlanır.

Hifugold hangi bölgelerde uygulanır?

  • Yüzde yanak sarkması ve yüz ovalinin toparlanmasında,
  • Çene kontürünün belirginleştirilmesinde,
  • Düşük kaşların kaldırılmasında,
  • Boyun ve dekolte bölgesindeki sarkmaların ve kırışıklıkların bir miktar giderilmesinde,
  • Gıdı bölgesinin toparlanmasında ultracel uygulanır.
  • Deri yüzeyi etkilenmediği için günlük hayata devam edilebilir. Uygulamadan sonra yüzde hafif bir kızarıklık oluşabilir. Bu kızarıklık ortalama yarım saat içerisinde geçmektedir. İşlem genelde ağrısızdır.

Uygulama 30-40 dakika kadar sürebilir. Genelde tek seans yeterli olsa da ikinci ayda tekrar değerlendirmekte fayda vardır.

İşlemin etkisi 1-1.5 yıl devam edebilir. Isı tedavisi 40 yıldır tanı ve tedavide kullanılan bir yöntem olup teknoloji ile kullanım alanları genişlemiştir.

Ales Güzellik Salonu fokus ultrason ile Ankara'da hizmetinizde. Tunalı Güzellik Salonumuza gelip seçeneklerimizi de değerlendirebilirsiniz.

Hifu Ankara, fokuslu ultrason ankara fiyatları, fokus ultrason ankara fiyatları, fokuslu ultrason yan etkileri, fokuslu ultrason fiyatı, hifu fiyatları, fokuslu ultrason zararları, fokuslu ultrason yaptıran varmı

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım