Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Long-Time-Liner Başarıları / Aldığı Ödülleri

Long Time Liner Ödüller Başarılar

2014 - Güzellik Forumu Ödülü

Ünlü pazar araştırma şirketi Würtenberger, Güzellik Forumu Ödülü 2014 adına Almanya genelinde kozmetik kurumlarını temsilen bir çalışma yürüttü. Çalışmanın kısaca amacı hizmet portföyü ve yenilik gücü açısından pazar liderini tespit etmekti. LONG-TIME-LINER® Baden-Baden'de yapılan bir kutlama galasında en üst ödüle layık görüldü.

2013/2014 - Okur Tercihi Ödülü

Güzellik Forumu iki yılda bir nitelikli endüstri uzmanlarının araştırması üzerinden 11 kategoride başarılı isimleri belirliyor. LONG-TIME-LINER®, Kalıcı Makyaj kategorisinde üst üste üçüncü defa bu ödüle layık görülerek adından söz ettirmiştir. İşin gerçeği Waltraud Kuffner etrafında inşa edilen şirket 20 yılı aşkın süredir güzellik hizmetindeki kalite ve başarıları ile sektörün dinamosu durumundadır.

Prix ​​d'honneur de la beauté

Bu onur liyakatı şirketin kurucusu Waltraud Kuffner için Yaşamboyu Başarı Ödülü olarak verilmiştir. The Beauty Forum (Güzellik Forumu) bu ödülü kozmetik endüstrisinin bir parçası olan seçkin kişilikler için vermektedir. Bu ödülü aldığı için açıkca mutlu ve gururlu olduğunu söyleyen Waltraud Kuffner, ödülünü Güzellik Yayıncılık Başkanı Prof.Dr. Jürgen Volpp'ten aldı.

 

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım