Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

El Ayak Bakımı

Ayak Bakımı Tunalı Ankara Foot CareAyak Bakımı - Foot Care

Hastalık, kötü tasarlanmış ayakkabılar, yanlış kesilmiş ayak tırnakları gibi birçok şey ayak problemlerine neden olabilir. Ayak problemlerini önlemek için düzenli olarak kontrol edilmelidir. İlgilenilmemiş ayaklar için ortopedi cerrahı veya dermatologların devreye girmemesi için bizlerinde bazı önlemleri alması gerekmektedir. Öncelikle ayaklardaki kan dolaşımını önleyecek sorunları ortadan kaldırmalıyız. Soğuk havalarda veya ıslak olması durumunda ayakkabılardan gelecek baskıyı azaltmalıyız. Nazik masaj ve sıcak ayak banyoları ayaklardaki kan dolaşımının artmasını sağlayabilir. Ayağımıza uyacak rahat ayakkabıları tercih etmeliyiz. Sert zeminlerde yürürken kalın taban tercih edebiliriz.

Mantar ve bakteriler için koşullar genellikle nemli, karanlık, sıcak veya kapalı ortamlarda oluşur. Bu enfeksiyonlar kızarıklık, kabarcıklar, soyulma veya kaşıntıya neden olabilir. Kuru ciltlerde ise kaşıntı ve ayak yanması görülebilir.

Ayak sağlığı için ayak analizinizi yaptıktan sonra gerekli ayak bakımı konusunda sizi yönlendiren Ale's Güzellik Salonumuza uğramanız yeterli.

El Bakımı

Yüzünüzde olduğu gibi, elleriniz de dünya ile aranızda bir köprü işlevi görür. Biri ile ilk defa tanıştığınızda veya karşılaştığınızda, anlaşmaya vardığınızda elini sıkarsınız. Bazen üzgünleri yatıştırırken, bazen sevinçleri kucaklarken ellerinizi kullanırsınız.

Yani problem şu ki elleriniz temel araçlarınızdandır.

Bu kadar hayatınızın içinde yer alan uvzunuzun bakımı konusunda ise ihmale yer verirseniz tıbbi yardıma ihtiyaç duyabilirsiniz.

Ale's güzellik salonunda el bakımı adına ne varsa öğrenebilme imkanınızda bulunmaktadır.

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım