Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

HYDRAGOLD ANKARA

HYDRAGOLD

Hyragold cihazı ile hidro sıvı basınçlı vakum ünitesi sayesinde cilt derinlemesine temizlenir, siyah noktalar ve kirden arınır, oksijen sayesinde de ciltte canlanma ve yenilenme sağlanır.

Gün yok ki kadınların beklentilerine karşılık yeni bir ürün piyasaya çıkmasın. Bu defa karşımızda HYDRAGOLD adlı kompakt bir cihaz var.

Kadınların en büyük istekleri anında güzellik, hızlı bakım ve kalıcı değişimdir. Hyragold cihazı ile hidro sıvı basınçlı vakum ünitesi sayesinde cilt derinlemesine temizlenir, siyah noktalar ve kirden arınır, oksijen sayesinde de ciltte canlanma ve yenilenme sağlanır. Ultrasound yaptığı mikro seviye masaj sayesinde yaşalma belirtileri hissedilir ölçüde geciktirilir.

Hydragold, gelişmiş radyo frekans başlığı ile meydana getirdiği yüksek frekans dalgaları sayesinde ciltte meydana gelen sarkmalar ve kırışıklıkların yanında leke gibi istenmeyen problemler ile de başederek bakım yapmanın ötesine geçmektedir.

HYDRAGOLD'u 7 sistem üzerine kurulmuştur.

1. Hidro sıvı vakumlu temizleme

2. Oksijen sprey

3. Sıcak-soğuk

4. Oksijen maskesi

5. Plazma

6. Bipolar Radyo frekans + farklı başlık metotları

7. Elmas dermabrazyon + sıvı vakumlu

Hydra Ankara, ince çizgi ve kırışıklarda azalma, yaşlanmayı geciktirme, ciltte sağlıklı görünüm kazandırma, yaşlılık lekeleri veya çiller gibi pigmentasyonda azalma

Hydragold, hydra ankara

©2015: Ale's - ÇankayaWeb Tasarım