Takip Et Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu Kalıcı Makyaj, Kıl Tekniği, Ale's Güzellik Salonu

Hydrafacial ile Yeni Nesil Cilt Bakımı

HydraFacial Nedir?

Hydra Facial veya HydraFacial cildinize uygulanır uygulanmaz parlaklık veren ve içeriğinde cildinize dost besleyici bileşenler bulunduran yeni nesil cilt bakımı, patentli bir teknolojidir. Cilt yenileme, leke tedavisi ve akne tedavisi gibi mükemmel sonuçlar verdiği kullanım alanları vardır. Kısaca bu yöntem HiFu olarak bilinmektedir.

Yeni Nesil Cilt Bakımı

Güzel görünen, gençleşmiş ve aydınlanmış bir cilde sahip olmak zor mu?

yeni nesil cilt bakımı, tunalı güzellik salonu, hydrafacial

HiFu yeni nesil cilt bakımında yapılan ve cildinize rahatlama hissi veren peeling ile cildiniz temizlenir ve yeni cilt katmanı ortaya çıkar. Yenilenen cilt, eski görünümüne elveda derken yeterince de nemlendirilmiş olur.

Cildinizin gözenekleri vakum etkisinde temizlenirken, hyaluronik asit bileşenleri ile nemlenme sağlanır. Cildinizdeki ışıldama yapılan işlemlerle en üst seviyelere çıkarılırken antioksidanlar ve peptitler ile cildiniz beslenir.

HydraFacial uygulaması ile cildinize gelecek ışıldama göz kamaştıracak ve kendinize olan güveni artıracaksınız. Cildinizdeki ince kırışıklıkların HydraFacial uygulamasına devam ettiğiniz sürece süreç içinde azaldığını hissedeceksiniz.

HyrdaFacial yöntemi ile yeni nesil cilt bakımı için yaşlanmayı beklemenize gerek yok. Akne, siyah nokta, yağlı cilt problemleri gibi

HydraFacial zararları

Geç kalmışlık ve yeni tanışmışlığın pişmanlığından başka zararınız olmayacak. Tabi eğer maharetli ellere, lisanslı profesyonellere teslim etmişseniz cildinizi.

Yaz zirvede tamamlarken sezonu cildiniz de muhtemelen bunu sonuna kadar hissediyor olacak. Temizleyiciler ve peelingler ile sadece günlük mücadelenizi verebilirsiniz. Öyleyse ne yapacaksınız?

HydraFacial tedavi, gözeneklerinizden kir ve diğer kalıntıları nazikçe eksfoliye eden ve çeken özel bir “girdap” sistemi kullanır. Ayrıca cildinize yüksek dozda antioksidanlar aşılar.

Bu ikili fayda, HydraFacial'ın diğer aşınma sistemlerinden daha üstün olmasının nedenidir. Kırışıklıklar, genişlemiş gözenekler, yağlı cilt ve hiperpigmentasyon gibi en yaygın cilt problemleriyle mücadele eder. Ayrıca pratik olarak herhangi bir cilt tipine fayda sağlar.

Hydrafacial bir kabuk veya yüz olarak kabul edilmez. Cildiniz aslında dökülmez veya soyulmaz. Bunun yerine, tedavi çoklu serumları cilde infüze eden yenilikçi bir araç kullanır.

İlk serum, kirleri gevşetir ve temizler. İkinci serum turu daha da derin bir temizlenme için asitler uygular. Üçüncü adım, herhangi bir kalıntıyı kaldırmak için emme kullanır. Dördüncü ve son adım, deri hücrelerini korumak ve gençleştirmek için antioksidanlar, büyüme faktörleri ve peptitlerin bir infüzyonunu sağlar.

Temel Hydrafacial tedavimiz, yukarıda listelenen tüm adımları içermektedir. Ama hepsi bu değil. Aynı zamanda çift temizliği, enzim yüz masajı, manuel ekstraksiyonlar, kol ve el masajı ve cilt bakımıyla ilgili endişelerinizi gidermek için tasarlanmış bir maske içerir. Bütün tedavi yaklaşık bir saat sürüyor.

Sizi ve teninizi canlandırıcı bir deneyime dönüştürmeyi sabırsızlıkla bekliyoruz. Randevunuzu almak için bizi arayın.

Daha sağlıklı, daha parlak, daha ışıl ışıl bir cilde yeni nesil cilt bakımı ile kavuşmak için Ale's Güzellik Salonu Tunalı'da hizmetinizde...

HydraFacial Ankara

©2015: Ale's - Tunalı Web Tasarım